טויוטה יד 2

 

רכב טויוטה יד 2 כמו חדש - באחריות!

טויוטה יד 2

רייכמן, סוכנות מורשית טויוטה, מזמינה אותך לרכוש רכב יד שניה כמו חדש במסגרת תוכנית טויוטה סלקט (TOYOTA SELECT).

תוכנית טויוטה סלקט מאפשרת לך לרכוש רכב טויוטה יד 2 מבעלות קודמת בדרך מקצועית, אמינה ובטוחה. כל כלי הרכב המוצעים במסגרת תוכנית טויוטה סלקט ברייכמן, סוכנות משנה טויוטה עומדים בתנאים המחמירים ביותר שיש, עוברים בדיקות מקיפות ודקדקניות ומועברים לידיו של הלקוח עם אחריות היבואן. הכל על מנת שהלקוח יצא לדרכו, עם שקט נפשי, ברכב טויוטה באיכות הגבוהה ביותר.

 

155 בדיקות:

כל רכבי טויוטה סלקט עוברים 155 בדיקות איכות קפדניות המבטיחות את תקינותם המלאה בכל הפרמטרים. הבדיקות מתבצעות על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים מטעם היבואן.

 

אחריות:

כלי הרכב המוצעים ברייכמן, סוכנות משנה טויוטה, במסגרת תוכנית טויוטה סלקט, מועברים ללקוחות עם אחריות יבואן לשנה/25 אלף ק"מ, אחריות מקיפה לכלי רכב עד 5 שנים/120 אלף ק"מ, אחריות על מערכות ההנעה לכלי רכב מחמש עד שבע שנים/150 אלף ק"מ.

 

הסטנדרטים של כלי הרכב:

כלי הרכב המוצעים במסגרת טויוטה סלקט עומדים בתנאים המחמירים ביותר, ולאחר שעברו סדרה ארוכה של בדיקות איכות מקיפות.

 

שקיפות:

להבדיל מעסקאות יד שנייה רגילות, לקוח הקונה טויוטה יד 2 אצלנו מקבל פירוט ודיווח מלא אודות היסטוריית הרכב, הטיפולים שעבר, תהליכי ההשבחה שלו. המטרה היא שהלקוח יצא לדרכו החדשה עם רכב טויוטה מבעלות קודמת כשהוא נטול דאגות וחששות.

 

רייכמן, סוכנות מורשית טויוטה, מזמין אותך לבוא אלינו, להתרשם מקרוב ולרכוש רכב כמו רכב חדש לגמרי, עם אחריות יבואן, באיכות גבוהה ובתהליך אמין ומקצועי.
צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות