שירותי ליסינג בטויוטה רייכמן

טויוטה ליסינג - Toyota Lease

 

ברייכמן עולים על מסלול ה-TOYOTA LEASE ומתחדשים ברכב חדש "מהניילונים" עם תנאים נוחים, תשלומים קבועים, טיפולים איכותיים ושירות מקצועי!

 

גם כלקוחות פרטיים וגם כלקוחות עסקיים, אשר לא מעוניינים בבעלות על רכב - מסלול הליסינג הפרטי, TOYOTA LEASE, הינו הפיתרון היעיל, החכם והחסכוני עבורכם לרכב חדש. אתם נהנים מעיסקה שווה אשר מעניקה לכם את האפשרות לנסוע בשקט נפשי ובביטחון מלא ברכב החדש.

 

שירות Toyota Lease מאגד את המרכיבים וההוצאות המהותיות על רכב לתקופה של שלוש השנים הראשונות. 

השירות כולל חבילת ביטוחים וטיפולים במסגרת הוראות יצרן, בעלות ובתנאים אטרקטיביים. 

 

 

מהו ליסינג מימוני ומהו ליסינג פרטי?

ליסינג מימוני הוא עסקת מימון המחולקת לשני חלקים: החלק הראשון הוא הון עצמי נמוך בתחילה העסקה. החלק השני הוא הסדר תשלומים חודשי המיועד לכסות את השימוש ברכב בתקופת ההתקשרות, לרבות עלות הטסט, בשלוש השנים של התשלומים, ביטוח וחבילת טיפולים מקיפה, החלק השלישי הוא תשלום אופציונלי בסוף התקופה במידה והנהג אינו מעוניין לבחור רכב חדש אחר ולהמשיך בהסדר התשלומים. ליסינג פרטי, לעומתו, מיועד לנהגים המעוניינים לאגד את כל הוצאות הרכב ולחלקם לתשלומים למשך שלוש שנים. 

 

 

מה קורה בתום תקופת הליסינג?

בתום תקופת הליסינג, הנהג יכול להחליט להשאיר ברשותו את הרכב ולשלם את יתרת העלות שלו. אם הלקוח מעדיף להחזיר את הרכב הוא יכול לעשות זאת. בנוסף עומדת בפני הנהג אפשרות נוספת – השבת הרכב וקבלת רכב חדש מטויוטה.

 

 

למי מתאים הליסינג הפרטי?

השיטה מתאימה הן לעצמאיים, הן לבעלי עסקים והן לשכירים. מדוע אדם שנוסע קילומטרים רבים ברכב יעדיף ליסינג פרטי? משום שעסקה זו מעניקה שקט נפשי מוחלט. אין צורך לדאוג לתקן את הרכב במקרה של תקלה או להילחץ לפני הטסט. כל השירותים הללו כלולים במחיר.

 

 

היתרונות של ליסינג פרטי

לליסינג פרטי יתרונות רבים:

 

 

 

כמה עולה ליסינג פרטי?

השימוש הוא על השימוש ולא על הבעלות עצמה. כידוע, ערכו של הרכב יורד עם השנים. ירידת הערך הממוצעת של רכב היא 33% בשלוש שנים. כאשר מתחילים עסקת מימון במסגרת ליסינג פרטי לא סופגים את ירידת הערך הזו. כמו כן, התשלומים ידועים מראש לכל התקופה ומאפשרים תכנון מקדים של ההוצאה. הקונה חוסך את אגרות הרכב העומדות על סכום של 6,000 ₪ לשלוש שנים לרכב חדש. בנוסף, הוא אינו צריך לשלם ביטוח נפרד, העשוי להגיע לסכום ממוצע של 12,000 ₪ בשלוש שנים. אפילו במקרה של תאונה שעשויה להיות ירידת ערך נוספת, הנהג אינו צריך לספוג אותה במסגרת עסקת הליסינג. כמו כן, הוא אינו צריך לבזבז זמן לתקן את הרכב, אלא חברת הליסינג מבצעת בעבורו את כל התיקונים.

 

 

 

אילו כלי־רכב תוכלו לקנות במסגרת עסקת הליסינג?

תוכלו לבחור מבין מגוון דגמי טויוטה, ביניהן: טויוטה יאריס, טויוטה קורולה בגרסת בנזין ובגרסה היברידית והקרוס אובר האהובה ההיברידית C-HR, הכוללת מפרט מפנק וחוויית נהיגה אקסקלוסיבית.

 

 

 

היתרונות של TOYOTA LEASE:

✔ שירות 24/7

✔ אחריות יצרן

✔ מגוון אפשרויות ומסלולי עסקה

✔ מגוון דגמים ואפשרות שידרוג 

✔ חבילת ביטוחים וטיפולים במסגרת הוראות יצרן בעלות ובתנאים אטרקטיביים. בסוכנות רייכמן ביטוח תקבלו את התנאים הטובים ביותר

✔ טכנולוגיה ובטיחות – דגמי טויוטה מצויידים במערכות בטיחות ונהיגה מתקדמות.

✔ חברה איתנה עם גב פיננסי – מבית יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל

✔ מימון בתנאים מועדפים

 

לסיכום, כדי ליהנות כיום מיתרונות של רכב ליסינג אינכם חייבים לקבל רכב חברה, אתם יכולים לעשות זאת באופן פרטי. לקבלת מידע נוסף אנו מזמינים לאולם התצוגה של טויוטה רייכמן בבני ברק, שבו אנו בטוחים שנמצא את עסקת הליסינג הפרטי המתאימה ביותר עבורכם.

 

רייכמן, סוכנות מורשית טויוטה, גם מציעה לכם ליסינג מימוני:  אתם משלמים מקדמה, נהנים מפריסת תשלומים נוחה ויוצאים לדרך חדשה עם רכב חדש ואיכותי. בסוף התקופה, משולמת יתרת התשלום או ניתנת אפשרות של חידוש העסקה ברכב חדש.

 

 

לפרטים נוספים על מגוון דגמי טויוטה המוצעים לכם בעסקת ליסינג אטרקטיבית, מוזמנים ליצור קשר: 03-7333555
או מלאו את הטופס
צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות