מרכז שירות טויוטה רייכמן - כל השירותים לטויוטה שלך נמצאים תחת קורת גג אחת! 

מרכז שירות רייכמן מעניק לרכבו של הלקוח את כל הטיפולים והתיקונים לרכב. כל המחלקות במרכז השירות מאויישות על ידי מיטב אנשי המקצוע בארץ. הצוותים המקצועיים הינם בעלי ניסיון רב ומומחיות רבה, והם פועלים בהתאם להנחיות הגבוהות של טויוטה העולמית.

 

המחלקות מאובזרות במכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר שיש ובציוד החדיש ביותר. הציוד המתקדם מאפשר זיהוי מהיר ומדויק של התקלות והבעיות, טיפול מהיר ויעיל וחיסכון בזמן עבור הלקוח.

 

יועצי השירות מעניקים לכל לקוח ולקוח ליווי אישי לאורך כל הדרך.

 

מגוון השירותים:

מכונאות

מחלקה מקצועית המבצעת טיפולים ע"י עובדים מוסמכים ומיומנים אשר עברו את ההכשרות הנדרשות על פי היצרן ובעלי תעודות מקצוע ממשרד התחבורה, כולל מכון לכיוון פרונט. 


עוד על מחלקת המכונאות לחץ כאן

 

מחלקת פחחות וצבע

המחלקה הינה מהמתקדמות בענף. לסוכנות הסדרים עם חברות הביטוח הגדולות במשק: AIG, ביטוח ישיר, מגדל, מנורה, הפניקס ושומרה.

הרכב לאחר תיקון פחחות נבדק ע"י בוחני הרישוי בסוכנות. הרכב מטופל באמצעות חומרי צביעה איכותיים ושימוש בחלקים מקוריים וחלפים איכותיים. תחת קורת גג אחת מחלקת הביטוח של רייכמן מטפלת ברכב ובכל הביטוחים, גם במקרה של תאונה.

עוד על מחלקת פחחות וצבע לחץ כאן
לפרטים על מחלקת ביטוח

 

מחלקת חשמל ודיאגנוסטיקה

המחלקה מצוידת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, מחשבי ומכשירי אבחון מתקדמים, מכונות חדישות להחלפת גז למזגן, מכשיר לשכפול מפתחות לרכב ועוד. כל אלה מאפשרים טיפול מקצועי, מדויק ומהיר לרכב.

 

שירות הכנה לטסט

במרכז שירות רייכמן קיימת מחלקת רישוי שנתי לרכבי בנזין ודיזל. בדיקת ההכנה לטסט והטסט השנתי מבוצעים בסוכנות ע"י בוחן רישוי מוסמך. שירות זה חוסך ללקוח זמן יקר וחשוב, וכל זאת במחיר הזול ביותר מכל סוכנות בישראל משום שהמכון נמצא in-door.

עוד על שירותי הכנה לטסט לחץ כאן

 

מחלקת ביטוח

סוכנות רייכמן ביטוח פועלת בהסדרים מול חברות הביטוח. סוכנות הביטוח של רייכמן מעניקה לך ביטוחים במחירים מיוחדים, תעריפי ביטוח קולקטיביים מועדפים לטויוטה, טיפול אישי ומקיף בתביעה, יעוץ מקצועי, רכב חלופי מיידי ועוד. תחת קורת גג אחת הלקוח מקבל מענה כולל, מקיף ומקצועי.

לפרטים על סוכנות רייכמן ביטוח

 

 

שירותים נוספים: 

התקנת מובילאיי

בדיקות חורף וקיץ

ליסינג טויוטה
צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות