רייכמן – מקום ראשון בשירות בארץ לשנת 2020

 

רייכמן, סוכנות מורשית טויוטה בני ברק, זכתה בתואר הנכסף מבין 32 סוכנויות טויוטה הפועלות ברחבי הארץ. היא דורגה במקום הראשון בכל הקריטריונים הנוגעים במתן שירות מקצועי, אמין ואיכותי ללקוח.

עודד רייכמן בע"מ - סוכנות מורשית טויוטה באזור תל אביב ומוסך מורשה טויוטה מנוהלת ע"י משפחת רייכמן זה 3 דורות. הסוכנות הוקמה לראשונה ב-1937 ע"י מר אלפרד רייכמן, סב המשפחה, שהקים את אחד המוסכים הראשונים בארץ והיה לשם דבר בענף הרכב. הידע המקצועי הרב שנצבר במשך השנים והחינוך לשלמות והגינות מקצועית, עבר במשפחה כחוט השני, והפך ל"מוטו" בסוכנות.

 

רייכמן היא מסוכנויות הרכב המובילות בארץ, שמעמידה רף גבוה בכל הקשור למקצועיות ושירות.

במבנה מרהיב ורחב ידיים בעל ארבע קומות מצויים אולם התצוגה המפואר וכל המחלקות המעניקות מגוון שירותים לרכב. אולם התצוגה בריייכמן מציג את דגמי טויוטה החדשים. יועצי המכירות מלווים את הלקוחות לאורך כל שלב ושלב בתהליך, כשהם מעניקים את כל האינפורמציה הדרושה, מתאימים את הרכב ואת מסלול המימון בהתאמה אישית ללקוח ולצרכיו ומתאמים עימו נסיעת התרשמות ללא התחייבות.

 

תחת קורת גג אחת פועלים כל השירותים לרכב: מכונאות, פחחות וצבע, חשמל, מיזוג ודיאגנוסטיקה, התקנת אביזרים, הכנה לטסט, כיוון פרונט, ביטוח ועוד.

 

בסוכנות ובמרכז השירות ברייכמן עובדים כ-70 אנשי מקצוע מוסמכים, שעוברים השתלמויות ועדכונים באופן שוטף ע"י יוניון מוטורס בע"מ, יבואן טויוטה בישראל, והינם בעלי תעודות מקצוע ממשרד התחבורה. המחלקות מאובזרות בציוד מתקדם וטכנולוגיה חדישה.

 

טויוטה רייכמן מיום הקמתה הציבה את השירות ללקוח בראש סולם הערכים שלה. הלקוחות של רייכמן נהנים משירות אישי, מקצועי ואיכותי בכל שלב ושלב ולאורך כל התהליך. כל בעיה או צורך מיידי של לקוח מקבלים מענה מהיר ושירות אדיב ונעים. לא בכדי מעגל הלקוחות של רייכמן הוא גדול וממשיך לגדול בצורה עקבית ולאורך כל השנים.

 

טויוטה רייכמן מודה לעובדיה המסורים על עבודתם המקצועית ועל השירות הנפלא שהם מעניקים ללקוחות.
כמו כן, תודה גדולה ללקוחות הנאמנים. בזכותכם אנחנו נהנים לתת שירות!
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות