הכנה לטסט

שירותי הכנה לטסט

 

לא מעט אנשים כיום מתקשים למצוא את הזמן הדרוש לקביעת מועד עבור מבחן הרישוי (טסט) של הרכב שלהם. יחד עם זאת, מדובר בפעולה שחובה לבצע ולא ניתן לנהוג ברכב שלא עבר את מבחן הרישוי. מה עושים? קובעים מועד שנוח בו להגיע עם הרכב אל סוכנות משנה טויוטה רייכמן - מרכז שירות הממוקם בבני ברק ומציע את כל סוגי התיקונים והטיפולים לרכב, כולל שירות הכנה לטסט וביצוע המבחן עצמו. כך אין צורך לבזבז זמן, לעמוד בתור או להסתכן בדרישה לביצוע תיקונים חוזרים.

 

סוכנות משנה טויוטה רייכמן - כל השירותים במקום אחד!

 

כיום כבר לא צריך להתרוצץ ממקום למקום או לבזבז זמן בהמתנה עד שהרכב יהיה מוכן. אצלנו תוכלו להשאיר את הרכב ולהיות שקטים ורגועים שהוא מקבל את הטיפול הטוב ביותר. העובדים שלנו חרוצים, מסורים, מקצועיים ובעלי ניסיון רב בביצוע כל העבודות הדרושות בתחומי הרכב השונים - מכונאות, פחחות וצבע, חשמלאות רכב וכמובן כל מה שצריך על מנת להכין את הרכב לטסט ולעבור את הטסט פעם אחת ללא בזבוז מיותר של זמן וכסף.

 

מה כוללים שירותי הכנה לטסט?

מכיוון שבמהלך הטסט נבדקים פרמטרים ברורים וידועים מראש - אנו במרכז השירות מוודאים שפרמטרים אלה תקינים ואפשר יהיה לעבור את הטסט. במקביל, יעבור הרכב בדיקת אבחון כללית על מנת לוודא שהוא תקין, מתאים ובטוח לנסיעה ונהיגה. אך אין די באלה! העובדים שלנו יבצעו בעצמם את הטסט כך שהלקוח יקבל בסוף היום את הרכב שלו כשהוא מוכן לנסיעה, לאחר שעבר את הטסט וכשכל המסמכים הרשמיים נמצאים בו - חותמת רשמית על הטסט ומדבקה צבעונית עדכנית על השמשה הקדמית.

 

בין השירותים והפעולות אנו נבצע:

• כיוון פרונט וסנכרון של ההגה ומערכת הגלגלים.

• וידוא שהפנסים תקינים, דולקים ומצויים בזווית הנכונה והמתאימה לנסיעה בשעות החשיכה.

• בדיקת הימצאות אפוד צהוב זוהר במקום נוח ונגיש. 

• וידוא פעולה תקינה של האורות המהבהבים.

• וידוא שאין נזילה חריגה של דלק או שמנים.

• איתור ליקויים שעלולים להתגלות במהלך טסט ויהיה צורך לתקנם.

 

הכנה לטסט והטסט עצמו - במקום אחד!

 

כיום כבר אין צורך לעבור ממקום למקום על מנת להכין את הרכב לקראת הטסט ולהגיע למכון הרישוי. אצלנו הלקוח מקבל את כל השירותים במקום אחד ויכול להיות רגוע ועם שקט נפשי שהרכב יעבור את הטסט ויתוקנו כל הליקויים שיאותרו בעת ההכנה.

 
צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות