פחחות וצבע לרכב מוסך טויוטה רייכמן

שירותי פחחות וצבע לרכב

 

בכל רכב עלולים לקרות פגמים או תקלות שאפשר יהיה לראות אותם כלפי חוץ. מכה, שריטה, קילוף של הצבע או קיפול של המרכב החיצוני. יש מי שתופעות אלה לא יפריעו לו אך יש כאלה שיראו בכך פגם קוסמטי שפוגע במראה המושלם של הרכב שלהם ולא יתפשרו על תיקון והחזרה של המראה היפה של הרכב. בדיוק לשם כך, אנו בסוכנות משנה טויוטה רייכמן מציעים מגוון רחב של טיפולי פחחות וצבע במרכז השירות המשוכלל והמתקדם שלנו בבני ברק.

 

מה מיוחד במחלקת הפחחות והצבע שלנו?

מרכז השירות שלנו בבני ברק מציע את כל השירותים הדרושים לשם חידוש המראה החיצוני של הרכב. 

למי מתאימים שירותי פחחות וצבע לרכב? בעיקר לרכבים שעברו תאונות דרכים, ספגו התנגשויות או שריטות שכתוצאה מהן נגרם נזק לפח או לצבע המקורי של הרכב. בזכות ציוד ומכשור מהמשוכללים שקיימים כיום, אנו יכולים להשיב לרכב את המראה המקורי שלו כך שהוא ייראה ממש כמו חדש.

 

אילו שירותים אנו מציעים?

פחחות הרכב שלנו מציעה, כאמור, שלל שירותים ופעולות המבוצעות בתיאום ובהסדר עם חברות הביטוח השונות. אנו מפעילים מחלקת ביטוח במרכז השירות שלנו, כך שכל רכב שעבר תאונה או היו דרושים לו שירותי תיקון פח או צבע נבדק- האם יש צורך בביצוע פעולות נוספות בטרם יחזור לנסיעה על הכביש או במידה ויש צורך לדווח לסוכנות הביטוח. חומרי הצביעה שאנו עושים בהם שימוש חזקים ביותר וידועים בעולם המקצועי בתור החומרים האיכותיים ביותר שקיימים כיום בתחום זה.

 

אילו תיקונים וטיפולי פחחות וצבע אנו מציעים במרכז השירות שלנו:

• חידוש או תיקון צבע לרכב.

• צביעת רכב (החלפה מהצבע המקורי).

• יישור הפח ותיקון פגמים נראים לעין.

• תיקון קיפולים וקמטים שהופיעו כתוצאה של תנאי מזג אוויר קיצוני (שלג, גשם חזק).

• תיאום עם חברות הביטוח בנוגע לשינויים ותיקונים ברכבים לאחר תאונות דרכים.

• צביעה חיצונית והשבת מצב הרכב לזוהר, אחיד ומראה כמו חדש.

• מתן שירות על ידי עובדים מקצועיים ומיומנים.

 

עם הגעת הרכב אל מרכז השירות יתבצע רישום שלו במערכת הרכבים הממוחשבת ונערוך לו אבחון מדויק ויסודי על מנת להבין בדיוק מה יש לעשות. בנוסף, נשמע מפי בעל הרכב אלו פעולות הוא מעוניין לבצע ברכב ומה ההתרשמות שלו מהמצב המכאני הכללי של הרכב שלו. כך נוכל בשיתוף פעולה לבנות את תכנית העבודה שתענה על הצרכים של הלקוח.

 
צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות