TOYOTA SAFETY SENSE

מערכת הבטיחות המתקדמת של טויוטה - TOYOTA T- MATE

מערכת הבטיחות המתקדמת של טויוטה מציגה טכנולוגיה פורצת דרך שמטרתה להפחית את מספר תאונות הדרכים ככל שניתן, לסייע לנהג וליצור סביבת נהיגה בטוחה, זהירה ורגועה. ה-TOYOTA SAFETY SENSE כוללת בתוכה מגוון טכנולוגיות חדשניות אקטיביות, המושתתות על חיישנים ומצלמות, שנועדו לשמור על הנהג והנוסעים מפני סכנות צפויות.
מהנדסי טויוטה העולמית שקדו על מערכת בטיחות מתקדמת, חדשנית ומוקפדת. בדגמי 2024 תוכלו למצוא סטנדרט חדש של בטיחות, הכולל מערכות בטיחות עזר לנהג אשר מספקת מסר ותחושה כי רכב הטויוטה שלכם שומרת עליכם בכל מצב, מערכת ADAS (Advanced driver assistance systems), יוקרה ועיצוב, כמו שרק טויוטה יודעת. צוות סוכנות מורשית טויוטה רייכמן, גאה לפרוש בפניכם את מיטב החידושים של חברת טויוטה העולמית:

 

מערכות ה-TOYOTA SAFETY SENSE:

מערכת קדם התנגשות

המערכת פועלת באמצעות מצלמה ולייזר והיא מזהה את המכוניות בדרך שלפניך. כאשר המערכת מזהה אפשרות של התנגשות במכונית שלפניך, היא מתריעה בפניך על הסכנה הצפויה על ידי אמצעים ויזואליים וקוליים. כמו כן, המערכת מפעילה מערכת עזר לבלימה. אם הנהג אינו מספיק לבלום בזמן, הבלמים נכנסים אוטומטית לפעולה.


מערכת שמירת מרכז נתיב

מערכת שמירת מרכז נתיב ברכבי טויוטה החדשים נועדה להפוך את הנסיעה בכביש מהיר לבטוחה יותר. היא שומרת על הרכב במרכז הנתיב, ואם מתחילים לסטות ממנו, סיוע ההיגוי יסיט בעדינות את הרכב ויתקן את מסלולו.

 

 

מערכת אור גבוה אוטומטי

המערכת נועדה לסייע בבטיחות הנהיגה על ידי שיפור הנראות והראות בשעות הלילה. מערכת החיישנים והמצלמה מזהה את האורות של המכוניות המגיעות ממול לנהג, ובהתאם לניטור רמת התאורה - היא פועלת. באאופן אוטומטי, מעבירה המערכת את הרכב בין אור גבוה לאור נמוך, מבלי לסנוור נהגים אחרים, זזאת על מנת לסייע בבטיחות הנהיגה.

 


מערכת לזיהוי תמרורים בדרך
 

מערכת ההתרעה לזיהוי תמרורים מזהה עבור הנהג את התמרורים בהם הוא פוגש במהלך הנסיעה. המערכת מזהה את התמרורים ומציגה לנהג מידע רלוונטי עליהם, כגון: הגבלת מהירות, האטה וכו'. אם הנהג לא מציית לתמרור המופיע בדרכו, מערכת ההתרעה הויזואלית והקולית תפעל ברכב.

 

 

מערכת בקרת שיוט אדפטיבית

מערכת זו שומרת על מרחק המינימום בינך לבין הרכב שלפניך. כאשר המרחק קטן מדי בינך לבין הרכב, המערכת תאט את מהירות הנסיעה, וכאשר המרחק גדל- המערכת תדע להאיץ את מהירות הנסיעה עד למהירות השיוט המוגדרת מראש.

 

 

Advanced driver assistance systems | מערכת ה-ADAS:

כחברה מובילה בתחום הרכב, טויוטה העולמית בחרה להציב רף חדש בבטיחות, אשר יהפוך כל נסיעה ואף חנייה לבטוחות ברמה מקסימלית.
המערכת החדשה, ה-ADAS, כוללת מערכות עזר מתקדמות המסייעות לשמירה על בטיחות הנהג והנוסעים.
מדובר במגוון של יישומים שנועדו להעלות את רמת הבטיחות, בעת נהיגה ובעת חנייה. כל יישום ויישום פותחו על מנת לשמור על הנהג, ולכם נותר רק להתרשם משלל הפיתוחים החדשניים.


מערכת עצירת נהיגה בחירום (EDSS) Emergency Driving Stop system

המערכת הזו עובדת בכמה שלבים כאשר הדגש הוא על זמן התגובה של הנהג;
באם המערכת מזהה שהנהג אינו מגיב למשך זמן מסוים, נשמעת התרעה קולית. אם לא מזוהה תגובה נוספת, המערכת תביא את הרכב בהדרגה לעצירה תוך שמירה על נתיב הנסיעה.
יידלקו במקביל אורות כדי להתריע בפנים נהגים אחרים, והדלתות יפתחו כדי לאפשר גישה קלה לשירות חירום במידה ויהיה צורךמערכת זיהוי רכבים חוצים מאחור עם בלימה אוטומטית (REAR CROSS TRAFFIC ALERT WITH AUTOMATIC BRAKING)

כאשר אתם יוצאים ממקום חנייה בנהיגה לאחור, המערכת החכמה של טויוטה תזהה רכבים אשר מגיעים מימין או משמאל, תתריע בפניכם ותפעיל את הבלמים כדי למנוע מצב של התנגשות. כך תוכלו לצאת מכל חניה באופן הבטוח ביותר!

 

 


יציאה בטוחה מהרכב (SEA) Safe Exist Assist

מהנדסי חברת טויוטה העולמית בחרו לפתח מערכת שתשמור עליכם גם כשאתם יוצאים מהרכב המערכת עושה שימוש במערכת זיהוי רכבים בשטח מת, כדי למנוע מצב של התנגשות בין דלת נפתחת ובין כלי רכב / רוכבי אופניים מגיעים. באם מתעוררת סכנת התנגשות, הנהג מקבל התרעה בדמות נורות חיווי וצפצוף - הכל כדי שתהיו בטוחים, גם ביציאה מהרכב!

 

 

דיכוי האצה במהירות נמוכה - Acceleartion Suppression At Low Speed

אם אנחנו נוהגים במהירות נמוכה ובוחרים להאיץ, זה עלול להיות מסוכן! מהנדסי חברת טויוטה העולמית פתחו יישום אשר שומר על הנהג ועל הסביבה; באם מתקיים מצב של לחיצה על דוושת המאיץ, ונראה שיש הולך רגל, רכב או כל גורם אחר העלול להפגע - תהליך ההאצה יוגבל! בטויוטה בוחרים לשמור עליכם - וגם על הסביבה!

 

 

אנחנו בסוכנות מורשית טויוטה רייכמן, בכתובת: ברוך הירש 10 בני ברק, מזמינים אתכם להגיע אלינו ולהתרשם ממגוון הרכבים אשר מכילים את מערכות הבטיחות הללו. אנחנחו בטוחים, שהעיצוב המוקפד בשילוב עם מערכות הבטיחות החדשות והגימור היוקרתי יגרמו לכם להתאהב.

 

 

 

 צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות