הקרוסאובר ההיברידי המוצלח C-HR


טויוטה
C-HR
- היהלום שבכתר!

 

טויוטה C-HR מביאה בשורה חדשה שמשלבת בין עיצוב מרהיב ביופיו, הנעה היברידית וחוויית נהיגה יוצאת דופן. בואו לאולם התצוגה ברייכמן, סוכנות מורשית טויוטה בני ברק, התרשמו מקרוב ותהנו מנסיעת התרשמות בטויוטה C-HR.

 

עיצוב יוצא דופן

כל פרט ופרט בטויוטה C-HR עוצב תוך מלאכת מחשבת ובקפידה. עיצוב נועז ומרהיב מבפנים ומבחוץ: ריפוד מהודר, נוחות מקסימלית, גימור יוקרתי ואבזור עשיר המעצים את חווית הנהיגה.

 

טויוטה C-HR מציגה סגנון ייחודי לשוק הקרוסאובר, ומשלבת בין מרכב עליון דומה לרכב קופה לבין בסיס עוצמתי של רכב פנאי: מבנה אדריכלי של יהלום עם קשתות גלגל בולטות בכל ארבע הפינות, דלתות אחוריות סמויות המשולבות בתוך קורת C וקו גג משתפל לספוילר אחורי אווירודינמי גדול כחלק ממסגרת השלד.

 

עיצוב הפנים של טויוטה C-HR משלב בין פונקציונליות לסגנון אופנתי. סביבת הנהג כוללת פונקציות חדשניות וטכנולוגיה נגישה והיא מעוצבת על ידי אלמנטים דקורטיביים מאופיינים בגימור שחור וכסוף איכותי ותאורת מתגים כחולה.

 

הנעה היברידית חכמה וחסכנית

עשרות מיליוני רכבים היברידיים מבית טויוטה נוסעים ברחבי העולם, בהם: פריוס, יאריס, אוריס, אוריס TS, קאמרי, פריוס+, ראב4 וטויוטה C-HR. משנה לשנה עולים אחוזי רכישות הרכבים ההיברידיים של טויוטה בקרב הקהל הישראלי.

 

טכנולוגיית HSD עם ההנעה ההיברידית ברכב ההיברידי של טויוטה משלבת בין שני המנועים ויודעת לנווט בין שניהם על פי נתוני האצת הרכב. כשהרכב ההיברידי מאיץ- המערכת משלבת את מנוע בנזין וכאשר הרכב מאט- היא מועברת למנוע החשמלי.

 

טויוטה C-HR כוללת את הדור החדש של ההנעה ההיברידית של טויוטה. המערכת ההיברידית החדשה מביאה לידי ביטוי חידושים משמעותיים בטכנולוגיות הסוללה, המנוע החשמלי ומנוע הבנזין. מערכת ההנעה ההיברידית החדשה יוצרת תגובה וזרימה של סגנון נהיגה דינמי המתאים במיוחד לתפיסת העיצוב הדינמית של טויוטה C-HR.

 

מערכת ההנעה ההיברידית בטויוטה C-HR מספקת ביצועים מקסימליים, חוויית נהיגה שקטה וזורמת וחיסכון משמעותי בדלק.

 

מערכת בטיחות מתקדמת

מערכת הבטיחות המתקדמת, TOYOTA SAFETY SENSE, קיימת כסטנדרט בטויוטה C-HR. המערכת נועדה ליצור סביבת נהיגה בטוחה ולהפחית את הסיכון לתאונות דרכים. המערכת כוללת: מערכת קדם התנגשות אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעה על סטייה מנתיב עם שליטה מההגה, אור גבוה משתנה אוטומטית וזיהוי והתרעה על תמרורי דרך.
שינוי גודל טקסט שינוי ניגודיות הצהרת נגישות
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות