רכב 7 מקומות של טויוטה

רכב 7 מקומות של טויוטה

ביטחון, חיסכון ופונקציונליות

 

פיתוחים בעולם הרכב ובדגמי טויוטה החדשים מביאים איתם חוויית נסיעה ייחודית המותאמת למספר גדול יותר של נוסעים. רכבים סטנדרטיים אינם עונים על צרכיהם של חלקים גדולים מהאוכלוסייה, הזקוקים למספר מושבים גדול יותר לנסיעות משפחתיות או עסקיות. רכב 7 מקומות של טויוטה מאפשר נסיעה נוחה, בטוחה ומרווחת, עם דגש על תחזוקה קלה ותצרוכת דלק נמוכה.

 

למי מתאים רכב גדול יותר?

 

התרחבות המשפחה מביאה אתה בשורות טובות יחד עם צורך במקומות ישיבה נוספים ברכב המשפחתי. במשפחות שיש להן יותר מ-2 ילדים, נסיעה ברכב רגיל עלולה להיות צפופה ודחוקה. במשפחות גדולות אף יותר- אין מספיק מושבים לכל בני המשפחה. בעוד שלמשפחות בעלות יכולת יש את האפשרות להרשות לעצמן להחזיק שני רכבים, הרי שעבור אנשים רבים מדובר במעמסה כלכלית משמעותית, ורכב מרווח, המציע מספר מושבים גדול יותר- מהווה פתרון חסכוני ומשתלם.

 

הרכב מתאים גם לחברות ועסקים הזקוקים להעניק נסיעה יעילה ומהירה לכל חברי הצוות בנסיעה בתוך העיר ומחוצה לה.

 

טכנולוגיה היברידית

 

רכב 7 מקומות של טויוטה, בעל עיצוב פנימי חכם, כולל מושבים נוחים ומערכת בטיחות משוכללת המעניקים חוויית נהיגה ונסיעה נעימה ובטוחה. לרכב עיצוב אווירודינאמי משוכלל ומנוע היברידי המאפשרים תצרוכת דלק יעילה וחסכון משמעותי בהוצאות.

 

הטכנולוגיה ההיברידית מצמצמת את פליטת המזהמים המזיקים לאוויר, ובכך מסייעת ליצור סביבה נקיה ובריאה יותר.

 

ההנעה ההיברידית כוללת מנוע בנזין עיקרי ומנוע חשמלי תומך. מערכת מתקדמת מנווטת בין שני המנועים לפי הצורך ומידת ההאצה. השילוב בין שני המנועים מאפשר להגיע לביצועים מקסימליים של הרכב.

 

מבחינת שיקולי כדאיות למשפחות גדולות, המנוע ההיברידי מאפשר חסכון משמעותי בהוצאות הדלק, מערכת הבטיחות המתקדמת דואגת לביטחון הילדים והעיצוב האלגנטי והחדשני נעים לעין.

 

דגמי טויוטה

 

ניתן לבחור רכב 7 מקומות של טויוטה מתוך מבחר דגמים איכותיים ומבוקשים בארץ ובעולם. בין הרכבים המוכרים יותר אפשר למצוא את טויוטה פריוס פלוס ואת טויוטה היילנדר, שתיהן הפופולריות בארץ ובעולם.

 

כל הדגמים כוללים מערכות בטיחות מתקדמות, מערכות בקרת יציבות, מושבים נוחים ומרווחים, צריכת דלק יעילה ועיצוב אלגנטי.

 

הזמינו עכשיו נסיעת התרשמות

 

טויוטה רייכמן – סוכנות מורשית טויוטה ומוסך מורשה

 

טויוטה רייכמן הינה סוכנות רכב ותיקה ומוכרת, בעלת ידע מקצועי רב, הגינות וסטנדרטים גבוהים של שירות לכלל לקוחותינו. אצלינו תמצאו לא רק סוכנות רכב אלא גם את כל השירותים הנדרשים לטיפול מקיף של רכב 7 מקומות: אולם תצוגה מפואר, מכונאות, מחלקה טכנית, פחחות, צבע, חשמל, התקנת אביזרים ועוד.

 

אנו מציעים גם מבחר איכותי של רכבים יד שניה, שינוע רכבים, מחלקת רישוי, ביטוחים ואפשרויות מימון מקיפות ומשתלמות. הצוות המקצועי והמנוסה שלנו יעמוד לרשותכם בכל עת על מנת לתת את המענה הטוב ביותר בכל דבר ועניין.
צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות